AUTOTIP spol. s r.o.

Kompletne vybavený servis najmodernejšou značkovou technikou

Na prvom mieste je spokojnosť zákazníkov. Lákadlom je kvalitná práca a špičková kvalita.

Náš zákazník – náš pán. Známe obchodnícke heslo platí aj v spoločnosti AUTOTIP spol. s r.o. ktoré sídli priamo v Žiline v obchodnom centre mesta. Spoločnosť AUTOTIP spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v máji 2002 a v súčasnosti disponuje kompletnou najmodernejšou servisnou a meracou technikou.

Pre každého zákazníka sú v predajnom oddelení pripravené predvádzacie vozidlá, ktoré predvedú skúsení predajcovia a umožnia Vám dôkladne sa s nimi zoznámiť.

Zároveň Vám poradia aj s najvýhodnejším financovaním vozidla a s výberom poisťovne. V ponuke týchto služieb nechýba ani predaj staršieho vozidla na protiúčet alebo sprostredkovanie predaja Vášho ojazdeného vozidla zn. OPEL a CHEVROLET.

Samozrejmosťou je aj vysokokvalifikovaný personál aj na servise. Bežné záručné aj pozáručné prehliadky, menšie a väčšie mechanické opravy aj karosárske práce a lakovanie vozidiel sa opierajú o dobre zásobený sklad náhradných dielcov, ktorý je samozrejme tiež súčasťou servisu. V ponuke je aj možnosť prenájmu vozidla, ak sa to Vaše práve nachádza na servise. Mnohé spoločnosti si potrebujú prenajať vozidlo dlhšie, ako je jeden mesiac a viac. Pre tieto firmy má naša spoločnosť špeciálne podmienky za zaujímavé ceny a to bez počtu obmedzenia najazdených kilometrov.