Autodiagnostika

Vykonávame autodiagnostiku naftových a benzínových motorov. Vaše auto pripojíme na profesionálny diagnostický prístroj, ktorý nám umožní získať úplný prehľad o aktuálnom stave automobilu.

K diagnostike elektrických súčastí vozidiel využívame moderné technológie a skúsenosti našich zákazníkov. Vďaka tomu sme schopní identifikovať všetky poruchy aj potenciálne (skryté) závady – v motore, ABS, automatickej prevodovke, navigačnom systéme alebo akomkoľvek z airbagov.

Dokážeme opraviť všetky závady elektronickej riadiacej jednotky (ECU), ktorá má na starosť jednotlivé čnnosti- riadenie samotného motoru, airbagy, ABS, ESP, navigácia, sedadlá, klimatizácia atď. 

Dve skupiny závad:

  • závady, ktoré sa objavú občas
  • závady väčšieho charakteru

Pomocou normovaného konektoru vo vozidle sa jednoducho pripojíme s diagnostickým káblom a notebookom s príslušným programom alebo ručným diagnostickým prístrojom, s ktorým môžeme taktiež vykonať danú diagnostiku. S uvedenou výbavou môžeme čítať informácie o vozidle a o jeho prípadných závadách. Ďalej môžeme v určitej miere vykonávať ďalšie nastavenie poprípade čítanie ďalších hodnôt z jednotlivých čidiel a to i za samotného chodu automobilu.